10.10.2024 21:05
8’ Антон Тартыгин витягає дуже складний удар
11’ Небезпечний штрафний удар і Данил Круговой легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
11’ Який незграбний пас віддав Леннерт Нильсен і м'ячем заволодів суперник!
18’ Александр Сонг від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
25’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Леннерт Нильсен забиває ГОЛ!
25’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
32’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Сандро Рамирес
37’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
43’ Евгений Песегов фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
43’ Олег Алейник зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
50’ Після проходження флангом Дмитрий Торбинский віддав точну передачу на протилежний фланг
51’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Александр Денисов забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
55’ Відмінну передачу віддав Евгений Песегов, мабуть один із найкращих гравців команди Azure Dragon 1232
59’ Олег Алейник у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
61’ Сильний удар по воротах, але Михэйло Вучинич у стрибку легко відбив цей м'яч!
68’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Azure Dragon 1232 гра в середині поля
72’ Деукалайон Ксенакис відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Quva FC 1495
78’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Александр Ташаев
81’ Після жахливої помилки захисника Александр Сонг без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
87’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Лукман Аруна і непогано виносить його в центр поля