10.10.2024 21:03
7’ Зірвавши контратаку суперника, Адольфо Гайч перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
10’ Жахливий та неточний пас віддав Сандро Рамирес своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
13’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Деукалайон Ксенакис забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
15’ У грубому підкаті Алексей Березуцкий зносить суперника з ніг!
21’ Михэйло Вучинич непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
25’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Сандро Рамирес забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
29’ Михэйло Вучинич легко перехоплює прострільну передачу
31’ Дааа... Марк Гонсалес не зміг прийняти пас від свого партнера...
33’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
42’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Кейсуке Хонда...
49’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Адольфо Гайч
50’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Лукман Аруна легко вганяє м'яч у сітку воріт!
52’ Марк Гонсалес зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
55’ Леннерт Нильсен проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
62’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Лукман Аруна чітко вкинув м'яч у гру
69’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Чидера Эджуке
77’ Адольфо Гайч на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
80’ Небезпечний штрафний удар і Гравець видалений легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
86’ Михэйло Вучинич головою відбиває м'яч