10.10.2024 18:18
3’ Після образи суперника Деукалайон Ксенакис нахабно штовхає його!
6’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Александр Заваров
8’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Александр Заваров
18’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Сталинград 1897 гра в середині поля
21’ Мда... Тим ван Реммерсваал... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
26’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Джулия Гроссо
34’ Симоне Индзаги віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Сталинград 1897! Видно злагодженість у діях!
41’ Тим ван Реммерсваал втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
43’ Тим ван Реммерсваал красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Quva FC 1495
51’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Раимофф
61’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Клаудиньо
64’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Франсиска Хау
65’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Александр Заваров забиває ГОЛ!
65’ Клаудиньо зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
70’ Деукалайон Ксенакис у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
77’ Яка передача і Сандро Рамирес пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
77’ Раимофф фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
81’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Зико забиває ГОЛ!
86’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Тим ван Реммерсваал