10.10.2024 18:04
Сталинград Arena
1’ Футболісти команди Сталинград 1897 розіграли м'яч із центру поля
6’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
14’ Гравець видалений грамотно грає на виході
18’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Джордин Уитема легко вганяє м'яч у сітку воріт!
23’ Гравець видалений від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
24’ Знаменитий гравець Гравець видалений вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
25’ Жахливий та неточний пас віддав Левент Кишш своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
27’ Яка передача і Кадейша Бьюкенен пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
34’ Гравець видалений прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
36’ Команда Quva FC 1495 спокійно контролює м'яч у середині поля
40’ При виконанні кутового удару Сесар Навас несподівано та красиво забиває ГОЛ!
45’ Після легкого удару гравцем Нестор Ебобиссе Молли по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
46’ Команда Quva FC 1495 спокійно контролює м'яч у середині поля
50’ М'ячем заволодів Жилберту Силва, але несподівано тут же його втратив!
60’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Гравець видалений вміло забирає м'яч!
67’ Педро Уго Аморим порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
72’ Левент Кишш добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
79’ Що ж робить гравець команди Сталинград 1897, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
84’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Бруно Араухо
90’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Бруно Араухо