10.10.2024 18:01
3’ Энди Коул добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
9’ Небезпечний штрафний удар і Патрис Эвра легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
11’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Петер Шмейхель вміло забирає м'яч!
13’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Гравець видалений чітко вкинув м'яч у гру
17’ Михэйло Вучинич на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
19’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Лисандро Мартинес
20’ Тим ван Реммерсваал проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
27’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Раимофф
33’ Михэйло Вучинич показує найвищу техніку воротарської майстерності
35’ Який незграбний пас віддав Даррен Флетчер і м'ячем заволодів суперник!
43’ Жахливий та неточний пас віддав Раимофф своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
47’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Сандро Рамирес
53’ Синдзи Кагава прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
61’ Петер Шмейхель легко перехоплює м'яч
67’ Тим ван Реммерсваал відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Quva FC 1495
67’ Петер Шмейхель грамотно грає на виході
72’ Гравець видалений порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
79’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Хавьер Эрнандес...
88’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
89’ При виконанні кутового удару Тим ван Реммерсваал несподівано та красиво забиває ГОЛ!