10.10.2024 17:52
Манчестер Arena
1’ Команда Манчестер 1668 розпочала з центру поля
2’ Після прострільного удару по воротах Левент Кишш рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
8’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Сандро Рамирес правильно віддати пас на партнера!
10’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
12’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Дэннис Ячин і непогано виносить його в центр поля
22’ Ну треба ж! Гравець видалений віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
25’ Небезпечний штрафний удар і Энди Коул легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
31’ Петер Шмейхель легко перехоплює прострільну передачу
33’ Ех, Хавьер Эрнандес... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
36’ Михэйло Вучинич важко ловить м'яч
37’ Гравець команди Quva FC 1495 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Гравець видалений отримує попередження
41’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Лисандро Мартинес легко вганяє м'яч у сітку воріт!
43’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
45’ Мда... Лисандро Мартинес... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
45’ Перерва! Під свист трибун суддя залишає поле!
47’ Відмінну передачу віддав Гравець видалений, мабуть один із найкращих гравців команди Quva FC 1495
57’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Хавьер Эрнандес
66’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
74’ Боротьба за м'яч у повітрі і Дэннис Ячин буквально лягає на спину опонента!
80’ Небезпечний штрафний удар і Синдзи Кагава легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
83’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Михэйло Вучинич вміло забирає м'яч!
91’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Энди Коул