10.10.2024 17:43
Azure Dragon Arena
1’ Команда Azure Dragon 1232 розпочала з центру поля
10’ Александр Сонг вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
13’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Антон Тартыгин вміло забирає м'яч!
23’ Сандро Рамирес не зміг віддати пас! Явний брак техніки
25’ При спробі обійти суперника гравець Гравець видалений підвернув ногу. Медики щось там чаклують...
32’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Александр Сонг
42’ Андрей Алешин віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Azure Dragon 1232
50’ Антон Тартыгин легко перехоплює прострільну передачу
52’ Який незграбний пас віддав Андрей Алешин і м'ячем заволодів суперник!
57’ Небезпечний штрафний удар і Бруно Араухо легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
61’ Сильний удар по воротах, але Михэйло Вучинич у стрибку легко відбив цей м'яч!
63’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Леннерт Нильсен забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
64’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Олег Алейник
66’ Яка передача і Гравець видалений пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
71’ Андрей Алешин неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
72’ Яка передача і Гравець видалений пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
74’ Небезпечний штрафний удар і Раимофф легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
76’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
82’ І з м'ячем Лукман Аруна після ідеального підкату
91’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Олег Алейник віддав пас в нікуди!