10.10.2024 17:34
8’ Гравець видалений практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
15’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Сандро Рамирес
22’ Після жахливої помилки захисника Деукалайон Ксенакис без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
23’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Пиетро Манцони...
24’ Сильний удар по ногах ззаду і гравець Деукалайон Ксенакис не зміг залишити поле без допомоги медиків
26’ Яка передача і Раимофф пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
28’ Після жахливої помилки захисника Пиетро Манцони без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
29’ Гравець віддає наскрізний пас і Леннерт Нильсен у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
30’ Тим ван Реммерсваал порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
31’ Карлос Клерк зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
39’ Раимофф у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
45’ Лукман Аруна на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
46’ Вэзилайдж Депрерадович зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
49’ Після прострільного удару по воротах Деукалайон Ксенакис рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
50’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
53’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Одд Мертенс
56’ Михэйло Вучинич витягає дуже складний удар
63’ Себастиен Надь віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
73’ М'ячем заволодів Раимофф, але несподівано тут же його втратив!
80’ Ну треба ж! Себастиен Надь віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
84’ Гравець видалений важко ловить м'яч
85’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Сандро Рамирес легко вганяє м'яч у сітку воріт!
86’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Вэзилайдж Депрерадович