Ліга Чемпіонів

10.10.2024 17:30
ВЕРДЕР Arena
1’ Команда ВЕРДЕР 1848 розпочала з центру поля
4’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Андре Хан
11’ Рики Пуч фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
20’ Юлиан Вайгль неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
24’ Иван Перишич вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
30’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
33’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
36’ Після легкого удару гравцем Иван Перишич по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
40’ Відібравши м'яч, Флориан Нойхаус віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
49’ Сильний та точний пас віддав Сержиньо Дест і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
59’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Мехмет Шолль
66’ Відібравши м'яч, Рики Пуч віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
67’ Після легкого удару гравцем Андреас Бек по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
70’ Миралем Пьянич у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
70’ При виконанні кутового удару Андреас Хинкель несподівано та красиво забиває ГОЛ!
75’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Юлиан Вайгль
77’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Юлиан Вайгль
86’ М'ячем у голову отримує Юлиан Вайгль. Сподіваємось все обійдеться...
86’ Оливер Кирх вдало навісив у штрафний майданчик суперника!