Ліга Чемпіонів

10.10.2024 17:30
Курдистан Arena
1’ Команда Курдистан 1527 розпочала з центру поля
3’ Руй Кошта практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
11’ Карло Нерво віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Курдистан 1527
15’ Гинтарас Стауче грамотно грає на виході
17’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Кевин Лазанья
22’ Ех, Бахтишат Абдуллаев... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
31’ Боротьба за м'яч у повітрі і Руй Кошта буквально лягає на спину опонента!
34’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
36’ Після легкого удару гравцем Марк Видука по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
38’ Джермейн Дефо практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
41’ Небезпечний штрафний удар і Марк Видука легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
48’ Кевин Лазанья порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
54’ Гинтарас Стауче головою відбиває м'яч
63’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Гинтарас Стауче вміло забирає м'яч!
73’ Кевин Лазанья від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
77’ Маттео Ловато проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
77’ Відмінну передачу віддав Бахтишат Абдуллаев, мабуть один із найкращих гравців команди Манчестер 1668
85’ Кевин Лазанья у своєму штрафному затримує суперника за футболку!