Ліга Чемпіонів

10.10.2024 17:30
ОлСи Arena
1’ Команда ОлСи 1881 розпочала з центру поля
4’ Дааа... Найджел Де Йонг не зміг прийняти пас від свого партнера...
10’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Франсиска Хау
16’ Після легкого удару гравцем Винченцо Грифо по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
19’ Зико віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
22’ Команда Сталинград 1897 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
25’ Після легкого удару гравцем Аллиша Чэпмен по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
29’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
39’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Гравець видалений
44’ При виконанні кутового удару Винченцо Грифо несподівано та красиво забиває ГОЛ!
44’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
51’ Гравець видалений віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди ОлСи 1881! Видно злагодженість у діях!
54’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Найджел Де Йонг
57’ Винченцо Грифо неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
60’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Карли Телфорд вміло забирає м'яч!
69’ Дико Насименто вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
75’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Никола Мурру
79’ Франсиска Хау віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Сталинград 1897
81’ Гравець віддає наскрізний пас і Дженнифер Эрмосо у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
89’ Винченцо Грифо не зміг віддати пас! Явний брак техніки