Ліга Чемпіонів

10.10.2024 17:30
Би квадрат Arena
1’ Футболісти команди Би квадрат 1714 розіграли м'яч із центру поля
3’ Жахливий та неточний пас віддав Валерий Федорчук своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
6’ При виконанні кутового удару Теэму Пукки несподівано та красиво забиває ГОЛ!
7’ Небезпечний штрафний удар і Теэму Пукки легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
10’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Владимир Онищенко
20’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Сергей Костюк
23’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Мойзе Кин
26’ Эдуард Матвеенко відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Би квадрат 1714
28’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Мойзе Кин...
37’ Шикарний аут та м'яч вкине Теэму Пукки
40’ Аарон Рамздейл витягає дуже складний удар
44’ Який незграбний пас віддав Юрий Тарасов і м'ячем заволодів суперник!
50’ Игорь Кривобок спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
57’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Юрий Соломка
59’ Гравець команди Би квадрат 1714 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Александр Майко отримує попередження
66’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Эдуард Матвеенко
70’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Андрей Полунин...
74’ І знову Валерий Федорчук віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
81’ Валерий Федорчук на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
86’ Аарон Рамздейл на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
89’ При виконанні кутового удару Алан Патрик несподівано та красиво забиває ГОЛ!