Ліга Чемпіонів

10.10.2024 17:30
Дизонаври Arena
1’ Футболісти команди Дизонаври 2136 розіграли м'яч із центру поля
7’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Даниель Дидави
16’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Хави
20’ Після проходження флангом Карим Бензема віддав точну передачу на протилежний фланг
27’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Майк Ханке
27’ Небезпечний штрафний удар і Жорди Альба легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
32’ Суддя призначає пенальті. Андре Шюррле пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
34’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Дизонаври 2136 гра в середині поля
44’ М'яч за межами поля, вкидає Марвин Платтенхардт
45’ Перерва! Під свист трибун суддя залишає поле!
49’ Дааа... Андре Шюррле не зміг прийняти пас від свого партнера...
58’ М'ячем заволодів Лионель Месси, але несподівано тут же його втратив!
62’ Карим Бензема подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
64’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Карим Бензема легко вганяє м'яч у сітку воріт!
69’ Серхио Бускетс проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
71’ Після легкого удару гравцем Эрик Дурм по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
72’ Себастьян Юнг відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Дизонаври 2136
74’ Майк Ханке не зміг віддати пас! Явний брак техніки
81’ Шикарний аут та м'яч вкине Даниель Дидави
84’ Майк Ханке не зміг віддати пас! Явний брак техніки
84’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Марвин Платтенхардт забиває приголомшливий м'яч у ворота!
88’ Шикарний аут та м'яч вкине Хави