10.10.2024 17:23
Колосок Arena
1’ Футболісти команди Колосок 1247 розіграли м'яч із центру поля
5’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
5’ Після легкого удару гравцем Александр Рыкун по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
10’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Бруно Араухо
13’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Гравець видалений вміло забирає м'яч!
22’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
29’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Олег Голодюк
32’ Зірвавши контратаку суперника, Дэннис Ячин перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
38’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Бруно Араухо
47’ Гравець видалений легко перехоплює м'яч
50’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Бруно Араухо
60’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Левент Кишш
64’ Яка передача і Богдан Леднев пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
70’ Валентин Рубчинський прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
80’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Дэннис Ячин
83’ Бруно Араухо проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
84’ Сильний та точний пас віддав Александр Рыкун і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
88’ При виконанні кутового удару Максим Слюсар несподівано та красиво забиває ГОЛ!
90’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Валентин Рубчинський...