10.10.2024 17:07
10’ Бруно Араухо порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
13’ Після прострільного удару по воротах Криштиан Пайва Паулета рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
17’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
21’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Педро Уго Аморим
27’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
28’ Норайо Кита зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
29’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
31’ Криштиан Пайва Паулета проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
33’ Після проходження флангом Ральф Гериг віддав точну передачу на протилежний фланг
36’ Боротьба за м'яч у повітрі і Педро Уго Аморим буквально лягає на спину опонента!
46’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Раимофф
50’ Зірвавши контратаку суперника, Педро Уго Аморим перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
53’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Гравець видалений забиває приголомшливий м'яч у ворота!
57’ Відібравши м'яч, Бруно Араухо віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
61’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Филиппе Андраде Ферраз
67’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Филиппе Андраде Ферраз
73’ Після легкого удару гравцем Минори Мацуока по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
76’ Команда Quva FC 1495 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
78’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
87’ Микаэль Агацци легко перехоплює прострільну передачу