10.10.2024 16:59
6’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Гравець видалений
16’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Quva FC 1495 гра в середині поля
19’ Вэзилайдж Абрамович легко перехоплює м'яч
21’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
26’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Манар Смаков забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
28’ Дэннис Ячин вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
36’ Зірвавши контратаку суперника, Бабаджайд Кумордзи перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
45’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Нсия Карпантье
49’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Дэннис Ячин
56’ При виконанні кутового удару Норайо Кита несподівано та красиво забиває ГОЛ!
58’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Нсия Карпантье
62’ Після легкого удару гравцем Гравець видалений по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
63’ Знаменитий гравець Гравець видалений вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
67’ Гравець видалений від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
73’ Бабаджайд Кумордзи віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Dudka Kharkiv 833! Видно злагодженість у діях!
77’ Гравець команди Dudka Kharkiv 833 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Нсия Карпантье отримує попередження
78’ Феррейра Серджио проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
80’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
87’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Норайо Кита забиває приголомшливий м'яч у ворота!
88’ Манар Смаков порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент