10.10.2024 16:51
Ukrainets Arena
1’ Команда Ukrainets 807 розпочала з центру поля
10’ Що ж робить гравець команди Quva FC 1495, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
12’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Бруно Араухо
22’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
26’ Команда Ukrainets 807 спокійно контролює м'яч у середині поля
33’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Бруно Араухо
43’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
49’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Педро Уго Аморим легко вганяє м'яч у сітку воріт!
51’ Унати Анен від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
53’ Небезпечний штрафний удар і Левент Кишш легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
59’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Массимо Фортин
62’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Стефано Буоно
64’ Небезпечний штрафний удар і Левент Кишш легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
66’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
68’ Педро Уго Аморим не зміг віддати пас! Явний брак техніки
71’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Левент Кишш
75’ Суддя призначає пенальті. Гравець видалений пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
80’ Раимофф вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
90’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Гравець видалений
90’ Після прострільного удару по воротах Дэннис Ячин рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!