10.10.2024 15:22
9’ Евгений Левченко спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
13’ Бруно Араухо фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
17’ Що ж робить гравець команди Quva FC 1495, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
20’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Бруно Араухо
24’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Бруно Араухо правильно віддати пас на партнера!
24’ При виконанні кутового удару Евгений Цымбалюк несподівано та красиво забиває ГОЛ!
28’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Гравець видалений вміло забирає м'яч!
28’ При виконанні кутового удару Богдан Порох несподівано та красиво забиває ГОЛ!
30’ Владислав Насибулин порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
32’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Левент Кишш забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
36’ Дмитрий Резник показує найвищу техніку воротарської майстерності
44’ Педро Уго Аморим порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
54’ М'яч за межами поля, вкидає Павел Ребенок
55’ Педро Уго Аморим проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
59’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Левент Кишш
61’ Що ж робить гравець команди Liverpool 1793, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
66’ Боротьба за м'яч у повітрі і Гравець видалений буквально лягає на спину опонента!
74’ Ех, Гравець видалений... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
76’ Після жахливої помилки захисника Владимир Гладкий без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
83’ Ну треба ж! Евгений Левченко віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
86’ Дэннис Ячин не зміг віддати пас! Явний брак техніки