10.10.2024 15:22
ТОРНАДО Arena
1’ Команда ТОРНАДО 1754 розпочала з центру поля
5’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Герман Паскин
10’ Після прострільного удару по воротах Дмитрий Ананко рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
12’ Педро Уго Аморим на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
20’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Раимофф зробив гарний підкат
26’ Гравець Малком набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
27’ При виконанні кутового удару Дэннис Ячин несподівано та красиво забиває ГОЛ!
35’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Левент Кишш
38’ Після легкого удару гравцем Кевин Киган по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
44’ Знову м'яч забирає Дэннис Ячин
53’ Відмінну передачу віддав Раимофф, мабуть один із найкращих гравців команди Quva FC 1495
59’ Роман Широков порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
67’ Мда... Иван Саенко... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
69’ При виконанні кутового удару Дмитрий Ананко несподівано та красиво забиває ГОЛ!
69’ Гравець віддає наскрізний пас і Жуан Миранда у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
77’ Гравець видалений точно зіграв головою на партнера по команді!
84’ М'ячем заволодів Герман Паскин, але несподівано тут же його втратив!
94’ Жахливий та неточний пас віддав Педро Уго Аморим своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!