10.10.2024 14:24
Red Devills Arena
1’ Футболісти команди Red Devills 799 розіграли м'яч із центру поля
2’ Небезпечний штрафний удар і Станимир Дриженко легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
4’ Ну треба ж! Мартын Вырошников віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
8’ Нифонт Левин проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
10’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Хоакин Фернандес чітко вкинув м'яч у гру
12’ Гравець видалений показує найвищу техніку воротарської майстерності
16’ Після жахливої помилки захисника Яго Аспас без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
20’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
24’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Петр Андраде Лаэльсон чітко вкинув м'яч у гру
27’ Гравець видалений зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
31’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Станимир Дриженко чітко вкинув м'яч у гру
31’ Мартын Вырошников втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
40’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Кевин Фолланд...
44’ У грубому підкаті Станимир Дриженко зносить суперника з ніг!
53’ Петр Андраде Лаэльсон красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Red Devills 799
53’ Після легкого удару гравцем Гравець видалений по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
58’ Яго Аспас проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
60’ Дааа... Мартын Вырошников не зміг прийняти пас від свого партнера...
62’ Суддя призначає пенальті. Гравець видалений пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
64’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Петр Андраде Лаэльсон
72’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Хоакин Фернандес
81’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Сезар Рейя
83’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Гравець видалений
85’ І з м'ячем Хоакин Фернандес після ідеального підкату