10.10.2024 14:16
Carcaricola Arena
1’ Футболісти команди Carcaricola 616 розіграли м'яч із центру поля
8’ Яка передача і Франсишку Консейсау пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
11’ Николь Козлова вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
16’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Маркиньос забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
19’ Нето на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
21’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Василь Савчак
23’ Відібравши м'яч, Асисат Ошоала віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
26’ Ренату Саншеш від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
29’ Николь Козлова порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
34’ Маркиньос проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
36’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Кевин Фолланд
36’ Гравець віддає наскрізний пас і Ренату Саншеш у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
44’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
45’ А ось і перерва. Футболісти явно втомилися
48’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Fc RealMadrid 1099 гра в середині поля
52’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Ренату Саншеш
54’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
55’ Знаменитий гравець Яго Аспас вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
55’ Знаменитий гравець Хоакин Фернандес вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
58’ Ну треба ж! Мейсон Маунт віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
64’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Асисат Ошоала забиває приголомшливий м'яч у ворота!
67’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Fc RealMadrid 1099 гра в середині поля
77’ Гравець Света Деренчук набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
87’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Франсишку Консейсау забиває приголомшливий м'яч у ворота!
87’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді