10.10.2024 13:40
6’ Після проходження флангом Александр Ташаев віддав точну передачу на протилежний фланг
9’ Гравець Александр Сонг набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
9’ Після легкого удару гравцем Евгений Песегов по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
15’ Дмитрий Торбинский фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
20’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Александр Сонг забиває приголомшливий м'яч у ворота!
20’ Боротьба за м'яч у повітрі і Александр Ташаев буквально лягає на спину опонента!
27’ При виконанні кутового удару Александр Сонг несподівано та красиво забиває ГОЛ!
29’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Антон Тартыгин вміло забирає м'яч!
34’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
35’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Александр Денисов забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
37’ Роман Минаев зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
40’ Ех, Александр Ташаев... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
42’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Александр Сонг легко вганяє м'яч у сітку воріт!
44’ Александр Ташаев вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
45’ Жорсткий підкат та футболіст Данил Круговой падає на поле. Мабуть, у нього сильна травма
46’ Гравець команди Quva FC 1495 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Гравець видалений отримує попередження
52’ Сильний удар по воротах, але Михэйло Вучинич у стрибку легко відбив цей м'яч!
55’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Лукман Аруна
59’ Роман Минаев проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
65’ М'ячем заволодів Лукман Аруна, але несподівано тут же його втратив!
73’ Роман Минаев не зміг віддати пас! Явний брак техніки
76’ Антон Тартыгин показує найвищу техніку воротарської майстерності
77’ Після прострільного удару по воротах Александр Ташаев рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
86’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Роман Минаев