10.10.2024 13:40
Rangers FC Arena
1’ Футболісти команди Rangers FC 1903 розіграли м'яч із центру поля
3’ Сильний удар по ногах ззаду і гравець Ян Морговский не зміг залишити поле без допомоги медиків
3’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Гравець видалений чітко вкинув м'яч у гру
5’ Владимир Шаран вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
9’ У грубому підкаті Владимир Лысенко зносить суперника з ніг!
11’ Карлос Клерк прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
21’ Який незграбний пас віддав Артур Карноза і м'ячем заволодів суперник!
29’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Rangers FC 1903 гра в середині поля
32’ Гравець команди Quva FC 1495 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Лукман Аруна отримує попередження
37’ Команда Rangers FC 1903 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
45’ Михэйло Вучинич витягає дуже складний удар
49’ Боротьба за м'яч у повітрі і Сергей Политыло буквально лягає на спину опонента!
57’ Жорсткий підкат та футболіст Артур Карноза падає на поле. Мабуть, у нього сильна травма
58’ Відібравши м'яч, Владимир Лысенко віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
60’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Денис Руденко
64’ Сергей Пучков зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
70’ Владимир Лысенко добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
75’ Після легкого удару гравцем Сергей Пучков по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
75’ Игорь Костюк неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
79’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Денис Руденко забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
80’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Сергей Политыло
85’ Артур Рудько показує найвищу техніку воротарської майстерності
87’ Суддя призначає пенальті. Халид Булахруз пробиває пенальті! Удар! Гол!!!