10.10.2024 13:20
3’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Дмитрий Лепа
12’ Деукалайон Ксенакис спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
13’ Суддя призначає пенальті. Павел Ореховский пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
21’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Дмитрий Лепа
23’ Ну треба ж! Пров Зямкин віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
26’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Сандро Рамирес забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
33’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Гравець видалений
39’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Лукман Аруна
42’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Тим ван Реммерсваал
46’ Дмитрий Лепа від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
54’ Зірвавши контратаку суперника, Игорь Костюк перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
64’ Сандро Рамирес вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
66’ Карлос Клерк вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
71’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Ян Морговский легко вганяє м'яч у сітку воріт!
74’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Сандро Рамирес
76’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Денис Руденко забиває приголомшливий м'яч у ворота!
76’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Тим ван Реммерсваал віддав пас в нікуди!
76’ Гравець команди Quva FC 1495 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Деукалайон Ксенакис отримує попередження
83’ Після тонкої передачі м'яч отримує Гравець видалений
86’ Небезпечний штрафний удар і Игорь Костюк легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
87’ Гравець видалений зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
90’ Михэйло Вучинич головою відбиває м'яч