10.10.2024 11:45
1’ Команда Quva FC 1495 розпочала з центру поля
9’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Ральф Гериг і непогано виносить його в центр поля
19’ Сандро Рамирес у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
24’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Амин Харит не зміг потрапити по воротах!
34’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Гравець видалений вміло забирає м'яч!
39’ Сандро Рамирес прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
44’ Жахливий та неточний пас віддав Лукман Аруна своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
53’ Лукман Аруна у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
54’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Минори Мацуока забиває приголомшливий м'яч у ворота!
59’ Що ж робить гравець команди Інгулець 1099, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
65’ Ех, Тим ван Реммерсваал... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
69’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
70’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Джозси Кишш забиває ГОЛ!
76’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Криштиан Пайва Паулета
78’ При виконанні кутового удару Мигель Бельман несподівано та красиво забиває ГОЛ!
80’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
84’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
86’ Сандро Рамирес втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
93’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Криштиан Пайва Паулета