10.10.2024 11:24
6’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Шамар Николсон зробив гарний підкат
15’ Після жахливої помилки захисника Гравець видалений без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
16’ Бруно Араухо на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
19’ Суддя призначає пенальті. Гравець видалений пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
25’ М'ячем у голову отримує Раимофф. Сподіваємось все обійдеться...
26’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
33’ Який незграбний пас віддав Марат Измайлов і м'ячем заволодів суперник!
43’ Владимир Быстров добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
47’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Владимир Быстров забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
53’ Игорь Шалимов порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
55’ М'ячем у голову отримує Гравець видалений. Сподіваємось все обійдеться...
63’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Бруно Араухо
66’ Знаменитий гравець Гравець видалений вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
67’ Владимир Быстров віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Sparta 1392
67’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Гравець видалений забиває ГОЛ!
67’ Після легкого удару гравцем Стейси Брюстер по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
74’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Раимофф забиває приголомшливий м'яч у ворота!
74’ Після тонкої передачі м'яч отримує Раимофф
78’ Після жахливої помилки захисника Гравець видалений без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
80’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
87’ Зірвавши контратаку суперника, Педро Уго Аморим перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
87’ Георгий Джикия зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку