10.10.2024 11:16
UFA Arena
1’ Футболісти команди UFA 1454 розіграли м'яч із центру поля
5’ Леннерт Нильсен прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
9’ І з м'ячем Даррен Рэк після ідеального підкату
10’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Халид Булахруз забиває ГОЛ!
12’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Даррен Рэк забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
17’ Вагиз Галиулин добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
26’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Александр Мокин вміло забирає м'яч!
28’ Гравець віддає наскрізний пас і Пров Зямкин у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
34’ Александр Мокин головою відбиває м'яч
44’ Знову м'яч забирає Ислом Иномов
48’ І знову Деукалайон Ксенакис віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
57’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Александр Мокин вміло забирає м'яч!
59’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Лукман Аруна легко вганяє м'яч у сітку воріт!
59’ Раимофф на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
62’ Відібравши м'яч, Гравець видалений віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
70’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Егор Кримец чітко вкинув м'яч у гру
79’ Деукалайон Ксенакис точно зіграв головою на партнера по команді!
85’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Егор Кримец