10.10.2024 10:33
4’ Раимофф у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
6’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Владимир Шаран не зміг потрапити по воротах!
11’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Владимир Лысенко
14’ Зірвавши контратаку суперника, Владимир Шаран перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
21’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Владимир Шаран забиває приголомшливий м'яч у ворота!
21’ Відібравши м'яч, Денис Руденко віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
24’ Артур Рудько важко ловить м'яч
34’ Сильний та точний пас віддав Игорь Костюк і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
37’ Деукалайон Ксенакис вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
44’ Гравець видалений вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
46’ Артур Карноза відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Rangers FC 1903
50’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Гравець видалений забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
53’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
56’ Артур Карноза проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
62’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Сергей Политыло
72’ Леннерт Нильсен віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Quva FC 1495
74’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Дмитрий Лепа
77’ Знаменитий гравець Владимир Шаран вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
79’ Команда Rangers FC 1903 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
86’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Раимофф і непогано виносить його в центр поля