10.10.2024 09:48
Балтика Arena
1’ Команда Балтика 1425 розпочала з центру поля
4’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
8’ Відмінну передачу віддав Гравець видалений, мабуть один із найкращих гравців команди Quva FC 1495
10’ Після легкого удару гравцем Адемар по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
12’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Крис забиває ГОЛ!
15’ Яка передача і Михаил Прокопьев пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
18’ Відмінну передачу віддав Дуду, мабуть один із найкращих гравців команди Балтика 1425
27’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
31’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Михаил Прокопьев...
38’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
44’ Гравець віддає наскрізний пас і Аллеф у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
44’ Суддя призначає пенальті. Карлос Клерк пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
45’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Лукас Соуза
45’ Деукалайон Ксенакис зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
50’ Анжело Габриэль красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Балтика 1425
59’ Ну треба ж! Михаил Прокопьев віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
65’ Ну треба ж! Александр Кокорин віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
70’ Гравець Михаил Прокопьев набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
80’ Відмінну передачу віддав Михаил Прокопьев, мабуть один із найкращих гравців команди Балтика 1425
83’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Гравець видалений і непогано виносить його в центр поля
86’ І знову Лукас Соуза віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!