10.10.2024 08:35
1’ Футболісти команди Fc RealMadrid 1099 розіграли м'яч із центру поля
5’ Який незграбний пас віддав Кевин Фолланд і м'ячем заволодів суперник!
14’ Александр Яценко подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
22’ Відібравши м'яч, Станислав Коваль віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
30’ Зірвавши контратаку суперника, Кевин Фолланд перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
32’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Гегам Кадимян
34’ Франсишку Консейсау віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Fc RealMadrid 1099
36’ Станислав Коваль проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
38’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
44’ Після легкого удару гравцем Франсишку Консейсау по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
47’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Станислав Коваль
49’ Геннадий Зубов на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
50’ Яка передача і Александр Яценко пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
55’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Мейсон Маунт
65’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Геннадий Зубов і непогано виносить його в центр поля
68’ Яка передача і Гоменюк Владимир пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
68’ Вдало віддав пас Душан Влахович своєму гравцю!
77’ Мейсон Маунт вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
85’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!