10.10.2024 08:16
Stallion Arena
1’ Команда Stallion 1742 розпочала з центру поля
7’ Вдало віддав пас Тим ван Реммерсваал своєму гравцю!
14’ Після образи суперника Лукман Аруна нахабно штовхає його!
20’ Ну треба ж! Жо Алвес віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
26’ Шикарний аут та м'яч вкине Кристиян Бистрович
27’ У підкаті ззаду гравець завдає травми супернику! Чидера Эджуке не зможе сам піти з поля
27’ При виконанні кутового удару Хердюр Магнуссон несподівано та красиво забиває ГОЛ!
29’ Гравець команди Quva FC 1495 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Деукалайон Ксенакис отримує попередження
29’ Після жахливої помилки захисника Яка Бийол без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
36’ Владимир Габулов важко ловить м'яч
38’ Чидера Эджуке у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
48’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Лукман Аруна
48’ Гравець віддає наскрізний пас і Кристиян Бистрович у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
51’ Яка Бийол зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
57’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Кристиян Бистрович
65’ Деукалайон Ксенакис не зміг віддати пас! Явний брак техніки
66’ Яка передача і Гравець видалений пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
67’ Деукалайон Ксенакис прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
68’ Жорсткий підкат та футболіст Кристиян Бистрович падає на поле. Мабуть, у нього сильна травма
70’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Тим ван Реммерсваал забиває ГОЛ!
74’ Після тонкої передачі м'яч отримує Кристиян Бистрович
78’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
80’ Зірвавши контратаку суперника, Марк Гонсалес перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
85’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!