10.10.2024 08:10
11’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
13’ Після легкого удару гравцем Луиджи Кампо по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
15’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Тим ван Реммерсваал
17’ Після тонкої передачі м'яч отримує Гравець видалений
23’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Виктор Андраде Лаэльсон вміло забирає м'яч!
33’ Раимофф прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
37’ При виконанні кутового удару Халид Булахруз несподівано та красиво забиває ГОЛ!
40’ Після невиразного відбору, атаку почав Сандро Рамирес
48’ Вук Секулич вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
53’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Гравець видалений
57’ У грубому підкаті Луиджи Кампо зносить суперника з ніг!
67’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Лукман Аруна і непогано виносить його в центр поля
71’ Який незграбний пас віддав Гравець видалений і м'ячем заволодів суперник!
74’ Деукалайон Ксенакис красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Quva FC 1495
76’ Після легкого удару гравцем Гравець видалений по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
78’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Гравець видалений забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
78’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Деукалайон Ксенакис
83’ Після жахливої помилки захисника Тэкехико Асида без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
87’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Гравець видалений