10.10.2024 08:08
1’ Команда Quva FC 1495 розпочала з центру поля
7’ Карим Бензема подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
12’ Що ж робить гравець команди Дизонаври 2136, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
16’ Боротьба за верховий м'яч та суперник потрапляє ліктем по обличчю гравця. Ненад Ерич прикривається руками, медики вже поспішають...
17’ Небезпечний штрафний удар і Эрик Дурм легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
18’ Сильний удар по воротах, але Тим ван Реммерсваал у стрибку легко відбив цей м'яч!
22’ Лукман Аруна красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Quva FC 1495
30’ Чинеду Эде порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
37’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Леннерт Нильсен
39’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Даниель Дидави
45’ При виконанні кутового удару Марсель Типельт несподівано та красиво забиває ГОЛ!
48’ Сандро Рамирес вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
48’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Даниель Дидави забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
52’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Деукалайон Ксенакис
57’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
58’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Майк Ханке забиває ГОЛ!
62’ Деукалайон Ксенакис вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
67’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Чинеду Эде
70’ Гравець віддає наскрізний пас і Льюис Холтби у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
72’ Лукман Аруна спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
74’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Карим Бензема забиває ГОЛ!
78’ Небезпечний штрафний удар і Даниель Дидави легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
81’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Лукман Аруна
82’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Марвин Платтенхардт забиває ГОЛ!
90’ Зірвавши контратаку суперника, Карим Бензема перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю