10.10.2024 08:02
9’ Що ж робить гравець команди POTOP 1451, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
13’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Рафаэль Виллуан правильно віддати пас на партнера!
14’ Гравець віддає наскрізний пас і Раимофф у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
15’ Обафеми Мартинс відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди POTOP 1451
18’ Знаменитий гравець Обафеми Мартинс вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
20’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Раимофф
23’ Вдало віддав пас Сандро Рамирес своєму гравцю!
23’ М'ячем у голову отримує Лэндон Донован. Сподіваємось все обійдеться...
26’ Небезпечний штрафний удар і Рафаэль Виллуан легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
29’ Команда POTOP 1451 спокійно контролює м'яч у середині поля
37’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Марио Пашалич
47’ Сильний удар по воротах, але Марк Шварцер у стрибку легко відбив цей м'яч!
52’ Раимофф порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
55’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Левент Кишш
62’ Шикарний аут та м'яч вкине Раимофф
65’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Барт Рамселар
73’ Після прострільного удару по воротах Тим ван Реммерсваал рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
74’ І знову Лэндон Донован віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
77’ Барт Рамселар відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди POTOP 1451
80’ Рафаэль Виллуан порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
85’ Добрило Матич проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
90’ Що ж робить гравець команди Quva FC 1495, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим