10.10.2024 08:00
7’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Евгений Песегов
8’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Гравець видалений забиває приголомшливий м'яч у ворота!
13’ Раимофф грамотно грає на виході
17’ Антон Тартыгин легко перехоплює прострільну передачу
20’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Александр Сонг забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
20’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Александр Ташаев
28’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Левент Кишш
30’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Quva FC 1495 гра в середині поля
37’ Вправно перехоплює м'яч Олег Алейник
45’ Раимофф головою відбиває м'яч
46’ Після прострільного удару по воротах Карлос Клерк рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
49’ Александр Ташаев порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
54’ Після прострільного удару по воротах Александр Сонг рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
54’ Суддя призначає пенальті. Деукалайон Ксенакис пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
58’ Дааа... Сандро Рамирес не зміг прийняти пас від свого партнера...
61’ При виконанні кутового удару Карлос Клерк несподівано та красиво забиває ГОЛ!
67’ Деукалайон Ксенакис віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Quva FC 1495
71’ Тим ван Реммерсваал зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
74’ Олег Алейник порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
82’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Раимофф...
88’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Quva FC 1495 гра в середині поля