10.10.2024 08:00
Azure Dragon Arena
1’ Команда Azure Dragon 1232 розпочала з центру поля
8’ Гравець Раимофф набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
11’ Антон Тартыгин витягає дуже складний удар
11’ Александр Ташаев втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
13’ Андрей Алешин прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
19’ Суддя призначає пенальті. Тим ван Реммерсваал пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
22’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Дмитрий Торбинский
29’ Роман Минаев точно зіграв головою на партнера по команді!
37’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
47’ Що ж робить гравець команди Azure Dragon 1232, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
55’ Ну треба ж! Деукалайон Ксенакис віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
59’ Антон Тартыгин легко перехоплює прострільну передачу
59’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Александр Сонг легко вганяє м'яч у сітку воріт!
64’ Яка передача і Алексей Рыбин пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
68’ Левент Кишш добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
68’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Сандро Рамирес забиває ГОЛ!
71’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Александр Сонг...
76’ Сандро Рамирес вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
82’ Александр Ташаев відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Azure Dragon 1232
82’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Раимофф
87’ Знаменитий гравець Деукалайон Ксенакис вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
88’ Дааа... Олег Алейник не зміг прийняти пас від свого партнера...