10.10.2024 06:49
3’ Ариэль Ортега прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
7’ Сандро Рамирес порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
9’ Джанфранко Дзола точно зіграв головою на партнера по команді!
16’ Що ж робить гравець команди Quva FC 1495, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
21’ Жахливий та неточний пас віддав Пров Зямкин своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
28’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Деукалайон Ксенакис
33’ Гравець команди Oblivion 1173 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Эрик Абидаль отримує попередження
37’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
40’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
47’ Тим ван Реммерсваал проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
50’ Ех, Джанфранко Дзола... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
52’ Небезпечний штрафний удар і Павел Недвед легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
58’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Эрик Кантона
60’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Деукалайон Ксенакис...
63’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Лотар Маттеус і непогано виносить його в центр поля
68’ Михэйло Вучинич легко перехоплює м'яч
70’ Після образи суперника Сандро Рамирес нахабно штовхає його!
71’ Деукалайон Ксенакис зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
79’ Раимофф вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
80’ Після прострільного удару по воротах Лукман Аруна рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
83’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Раимофф
86’ Жахливий та неточний пас віддав Лукман Аруна своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
88’ При виконанні кутового удару Лукман Аруна несподівано та красиво забиває ГОЛ!