10.10.2024 06:08
ВЕРДЕР Arena
1’ Футболісти команди ВЕРДЕР 1848 розіграли м'яч із центру поля
4’ Що ж робить гравець команди Quva FC 1495, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
4’ Після легкого удару гравцем Рани Хедира по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
5’ Гравець у підкаті вдарив суперника в опорну ногу. На жаль, Мехмет Шолль отримав сильну травму
6’ Леннерт Нильсен зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
8’ Томас Метцнер на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
13’ Команда ВЕРДЕР 1848 спокійно контролює м'яч у середині поля
16’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Лукман Аруна зробив гарний підкат
24’ Сильний та точний пас віддав Флориан Нойхаус і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
32’ Флориан Нойхаус не зміг віддати пас! Явний брак техніки
35’ Сандро Рамирес спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
45’ Гравець Флориан Нойхаус набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
51’ Після тонкої передачі м'яч отримує Тим ван Реммерсваал
58’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Раимофф
60’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
64’ Халид Булахруз спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
71’ Тим ван Реммерсваал подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
73’ Деукалайон Ксенакис практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
77’ Після жахливої помилки захисника Андреас Бек без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
80’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Оливер Кирх
80’ Халид Булахруз відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Quva FC 1495
89’ Раимофф неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!