10.10.2024 05:51
FC DORDOI Arena
1’ Футболісти команди FC DORDOI 1561 розіграли м'яч із центру поля
6’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Сандро Рамирес чітко вкинув м'яч у гру
12’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
20’ І з м'ячем Мохаммед Салах після ідеального підкату
20’ Леандро Троссард проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
30’ Антони Лопеш грамотно грає на виході
33’ Відмінну передачу віддав Мохаммед Салах, мабуть один із найкращих гравців команди FC DORDOI 1561
38’ Антони Лопеш непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
44’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Уве Будзиак
54’ Після образи суперника Лукман Аруна нахабно штовхає його!
56’ Знаменитий гравець Тим ван Реммерсваал вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
61’ При виконанні кутового удару Герд Мюллер несподівано та красиво забиває ГОЛ!
61’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
64’ Леннерт Нильсен красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Quva FC 1495
69’ Славомир Дудек не зміг віддати пас! Явний брак техніки
75’ Герд Мюллер вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
80’ Після легкого удару гравцем Уве Будзиак по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
81’ Команда Quva FC 1495 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
84’ Шикарний аут та м'яч вкине Леандро Троссард
84’ При виконанні кутового удару Мартин Эдегор несподівано та красиво забиває ГОЛ!
86’ М'яч за межами поля, вкидає Славомир Дудек