10.10.2024 05:47
6’ Михэйло Вучинич легко перехоплює прострільну передачу
11’ Після жахливої помилки захисника Карлос Клерк без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
13’ Суддя призначає пенальті. Пров Зямкин пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
15’ Який незграбний пас віддав Лукман Аруна і м'ячем заволодів суперник!
20’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Гравець видалений
21’ Яка передача і Ваут Веггорст пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
26’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Леннерт Нильсен
35’ Команда Quva FC 1495 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
35’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Раимофф легко вганяє м'яч у сітку воріт!
37’ Знову м'яч забирає Анастасия Линник
43’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Леннерт Нильсен
51’ Кенни Даглиш фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
53’ Сандро Рамирес проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
55’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Деукалайон Ксенакис
65’ Гравець видалений прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
69’ Мелисса Танкреди втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
69’ Після образи суперника Сандро Рамирес нахабно штовхає його!
69’ Гравець у підкаті вдарив суперника в опорну ногу. На жаль, Сандро Рамирес отримав сильну травму
77’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Ваут Веггорст
84’ Деукалайон Ксенакис красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Quva FC 1495
87’ Відібравши м'яч, Алехандро Гарначо віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю