10.10.2024 03:41
Узбекистан Arena
1’ Команда Узбекистан 1496 розпочала з центру поля
2’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Вильям Квист забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
8’ Суддя призначає пенальті. Рубен Диаш пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
11’ Раимофф подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
14’ Михэйло Вучинич на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
16’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Рубен Диаш
21’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
25’ Сандро Рамирес фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
29’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Раимофф правильно віддати пас на партнера!
39’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
48’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
50’ Александер Бюттнер порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
60’ Вдало віддав пас Сандро Рамирес своєму гравцю!
69’ Сильний удар по воротах, але Михэйло Вучинич у стрибку легко відбив цей м'яч!
73’ Небезпечний штрафний удар і Лукас Клостерманн легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
77’ І знову Александер Бюттнер віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
81’ Команда Узбекистан 1496 спокійно контролює м'яч у середині поля
83’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Ричард Цар
83’ Ричард Цар проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
85’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!