10.10.2024 03:39
Сборная Италия Arena
1’ Футболісти команди Сборная Италия 1402 розіграли м'яч із центру поля
8’ Джанлука Дзамбротта зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
10’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Сандро Рамирес
13’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Сандро Рамирес
19’ Массимо Амброзини красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Сборная Италия 1402
29’ Після проходження флангом Стефан ель Шарави віддав точну передачу на протилежний фланг
33’ Сандро Рамирес фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
42’ Вдало віддав пас Джорджо Кьеллини своєму гравцю!
49’ Вдало віддав пас Раимофф своєму гравцю!
53’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Сандро Рамирес
55’ Після легкого удару гравцем Пров Зямкин по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
55’ Знаменитий гравець Леннерт Нильсен вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
62’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Михэйло Вучинич вміло забирає м'яч!
66’ Джорджо Кьеллини фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
69’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Тим ван Реммерсваал
78’ Відібравши м'яч, Гравець видалений віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
81’ Антонио Ди Натале зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
83’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Пров Зямкин забиває приголомшливий м'яч у ворота!
85’ Михэйло Вучинич грамотно грає на виході