10.10.2024 03:32
Сборная Колумбии Arena
1’ Футболісти команди Сборная Колумбии 1437 розіграли м'яч із центру поля
6’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Лукман Аруна
6’ Хуан Куадрадо зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
15’ Відмінну передачу віддав Хуан Куадрадо, мабуть один із найкращих гравців команди Сборная Колумбии 1437
21’ Карлос Бакка у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
27’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Сандро Рамирес
32’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Халид Булахруз забиває ГОЛ!
37’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Деукалайон Ксенакис
39’ Суддя призначає пенальті. Деукалайон Ксенакис пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
45’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Рене Игита вміло забирає м'яч!
48’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Гравець видалений...
50’ При спробі обійти суперника гравець Карлос Вальдеррама підвернув ногу. Медики щось там чаклують...
50’ Раимофф не зміг віддати пас! Явний брак техніки
55’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
65’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Хуан Куадрадо
69’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Гравець видалений
74’ Хуан Куадрадо відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Сборная Колумбии 1437
76’ Михэйло Вучинич головою відбиває м'яч
79’ Після легкого удару гравцем Халид Булахруз по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
83’ Після проходження флангом Луис Муриэль віддав точну передачу на протилежний фланг
89’ Сильний удар по воротах, але Михэйло Вучинич у стрибку легко відбив цей м'яч!