Товариський матч

10.10.2024 02:45
Банда Симона Arena
1’ Футболісти команди Банда Симона 1248 розіграли м'яч із центру поля
4’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Сандро Рамирес
13’ Сандро Рамирес у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
18’ І з м'ячем Деукалайон Ксенакис після ідеального підкату
22’ Що ж робить гравець команди Банда Симона 1248, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
23’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Халид Булахруз забиває приголомшливий м'яч у ворота!
25’ Гравець видалений відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Quva FC 1495
30’ Тим ван Реммерсваал проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
32’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Тим ван Реммерсваал
38’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Сергей Закарлюка
45’ Перерва! Під свист трибун суддя залишає поле!
45’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Сергей Щербаков легко вганяє м'яч у сітку воріт!
47’ Команда Quva FC 1495 спокійно контролює м'яч у середині поля
55’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
58’ Игорь Тищенко вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
59’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Виктор Грачёв легко вганяє м'яч у сітку воріт!
64’ Гравець команди Банда Симона 1248 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Сергей Беженар отримує попередження
66’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Вадим Тищенко
70’ Гравець віддає наскрізний пас і Сергей Беженар у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
72’ Сергей Закарлюка фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
82’ У грубому підкаті Гравець видалений зносить суперника з ніг!
90’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Сергей Щербаков не зміг потрапити по воротах!