10.10.2024 01:37
1’ Футболісти команди Quva FC 1495 розіграли м'яч із центру поля
7’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Раимофф
16’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Лукман Аруна
21’ Яка передача і Фернанду Мейра пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
23’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Гравець видалений
23’ Раимофф втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
26’ Леннерт Нильсен зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
29’ Сильний та точний пас віддав Сандро Рамирес і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
32’ Після легкого удару гравцем Денис Черышев по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
33’ Після жахливої помилки захисника Леонардо без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
36’ Тим ван Реммерсваал порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
40’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Тим ван Реммерсваал
47’ Сандро Рамирес практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
53’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Леннерт Нильсен чітко вкинув м'яч у гру
56’ Боротьба за м'яч у повітрі і Фернандо Кавенаги буквально лягає на спину опонента!
59’ Вправно перехоплює м'яч Гравець видалений
63’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Денис Давыдов не зміг потрапити по воротах!
70’ Михэйло Вучинич на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
76’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Сандро Рамирес
84’ Сильний та точний пас віддав Лукман Аруна і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
93’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Сандро Рамирес