10.10.2024 00:36
11’ Михаил Игнатов порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
18’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
21’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Леннерт Нильсен
26’ Педро Уго Аморим подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
28’ Після прострільного удару по воротах Йхон Кордоба рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
33’ Сильний та точний пас віддав Йхон Кордоба і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
38’ Антон Зиньковский проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
40’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Гравець видалений
42’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Педро Уго Аморим віддав пас в нікуди!
46’ Стипе Плетикоса легко перехоплює прострільну передачу
48’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Антон Зиньковский
55’ Лукман Аруна на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
59’ Лукман Аруна вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
60’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Хеннинг Берг легко вганяє м'яч у сітку воріт!
62’ Бруно Араухо неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
69’ Педро Уго Аморим красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Quva FC 1495
79’ Сильний удар по воротах, але Гравець видалений у стрибку легко відбив цей м'яч!
81’ Суддя призначає пенальті. Никола Влашич пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
89’ Педро Уго Аморим порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт