10.10.2024 00:36
Voliry Arena
1’ Команда Voliry 1071 розпочала з центру поля
9’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
12’ Леннерт Нильсен проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
13’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Руслан Бабенко
23’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Леннерт Нильсен
25’ При виконанні кутового удару Джанпьеро Пинна несподівано та красиво забиває ГОЛ!
31’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Гравець видалений
38’ Команда Voliry 1071 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
47’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Олег Протасов
50’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Бен Руурд Чрюдер
55’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
65’ Відібравши м'яч, Олег Протасов віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
66’ Після прострільного удару по воротах Олег Протасов рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
74’ Який незграбний пас віддав Михэйло Йовович і м'ячем заволодів суперник!
80’ Боротьба за м'яч у повітрі і Гравець видалений буквально лягає на спину опонента!
83’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Бруно Араухо
86’ Гравець Осман Щербаков набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!