10.10.2024 00:28
Fc Gemanoci Arena
1’ Команда Fc Gemanoci 806 розпочала з центру поля
7’ Хезиод Митропулос практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
9’ Вправно перехоплює м'яч Иван Скрипка
18’ Стейси Брюстер зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
18’ Гравець Олег Трапасян набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
19’ Знаменитий гравець Вук Матич вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
20’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Вук Матич не зміг потрапити по воротах!
21’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Гравець видалений забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
30’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Деукалайон Ксенакис не зміг потрапити по воротах!
31’ При спробі обійти суперника гравець Гравець видалений підвернув ногу. Медики щось там чаклують...
32’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Элиас Лакатош вміло забирає м'яч!
36’ Після жахливої помилки захисника Норайо Кита без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
41’ Михэйло Вучинич легко перехоплює прострільну передачу
45’ Ну що ж, маленька перерва в матчі
46’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Наум Кулагин не зміг потрапити по воротах!
48’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Гравець видалений
53’ Боротьба за м'яч у повітрі і Гравець видалений буквально лягає на спину опонента!
60’ Небезпечний штрафний удар і Сандро Рамирес легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
61’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
65’ Команда Fc Gemanoci 806 спокійно контролює м'яч у середині поля
68’ Яка передача і Карлос Клерк пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
69’ Гравець видалений спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
72’ Після невиразного відбору, атаку почав Квим Данни Алекс
75’ Левент Кишш проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
78’ Відмінну передачу віддав Гравець видалений, мабуть один із найкращих гравців команди Fc Gemanoci 806
81’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Квим Данни Алекс не зміг потрапити по воротах!
90’ Гравець команди Fc Gemanoci 806 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Хезиод Митропулос отримує попередження
90’ Михэйло Вучинич важко ловить м'яч