10.10.2024 00:27
8’ Даниеле Де Росси зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
11’ Стефан ель Шарави вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
13’ Дженнаро Гаттузо практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
19’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
22’ Стефан ель Шарави вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
26’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Чиро Иммобиле
35’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
38’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Гравець видалений
44’ У грубому підкаті Массимо Амброзини зносить суперника з ніг!
47’ Мда... Стефан ель Шарави... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
50’ Даниеле Де Росси втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
54’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
61’ Чиро Иммобиле фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
63’ Чиро Иммобиле порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
71’ Гравець видалений подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
77’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Деукалайон Ксенакис
78’ Після легкого удару гравцем Гравець видалений по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
80’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Сандро Рамирес
89’ Гравець віддає наскрізний пас і Деукалайон Ксенакис у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
89’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Карлос Клерк
90’ При виконанні кутового удару Дэннис Ячин несподівано та красиво забиває ГОЛ!