10.10.2024 00:19
5’ Дмитрий Торбинский практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
5’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Александр Ташаев легко вганяє м'яч у сітку воріт!
13’ М'ячем заволодів Андрей Алешин, але несподівано тут же його втратив!
20’ Сильний та точний пас віддав Олег Алейник і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
27’ І знову Роман Минаев віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
31’ Після проходження флангом Дмитрий Торбинский віддав точну передачу на протилежний фланг
33’ Команда Azure Dragon 1232 спокійно контролює м'яч у середині поля
41’ Раимофф від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
45’ Мда... Лукман Аруна... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
53’ Боротьба за м'яч у повітрі і Олег Алейник буквально лягає на спину опонента!
62’ Боротьба за м'яч у повітрі і Андрей Алешин буквально лягає на спину опонента!
67’ Жорсткий підкат та футболіст Евгений Песегов падає на поле. Мабуть, у нього сильна травма
72’ Александр Сонг фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
75’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Роман Минаев забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
79’ Олег Алейник порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
81’ Яка передача і Андрей Алешин пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
86’ М'яч за межами поля, вкидає Леннерт Нильсен